Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Úvod

Sme malá rodinná firma ktorá bola založená v roku 1999. Zameriavame sa na výrobu postelí z masívu a atypického nábytku .Postele robíme v malých sériach aby bola dodržaná kvalita a priaznivá cena ktorá sa pri kusovéj výrobe dosiahnuť nedá.Touto cestou Vám chceme priblížiť detaily a konštrukčné prevedenie.

 

Postele vyrábame v rozmeroch: 80 x 200 cm

                                              90 x 200 cm

                                              120 x 200 cm

                                              140 x 200 cm

                                              160 x 200 cm

                                              180 x 200 cm

 

Hrúbka dielcov : 40 alebo 30 mm podla želania zákazníka. Jadro dielcov tvorí dlžkovo a šírkovo lepené drevo čo zabezpečuje jeho tarovú stálosť. Smrekové drevo kedže je mäkké  tak je schopné nasať do seba viac vlhkosti preto je tvarovo stálejšie. Na smrekové jadro lepíme bukové alebo dubové švartne . Viditelná strana je fix čo je bez dlžkového nadpájania ( nevidno zubový spoj) Vnútorné a zadné časti sú dlžkovo nadpájané švartne ( Cink zubový spoj ) Švartňa je niečo ako dýha ale je hrubá 5 mm pred brúsením. V žiadnom prípade sa to nerobí preto že smrekové drevo je lacnejšie o čom svedčí aj cena surového dreva.Na rám postelí používame kvalitné kovanie značky Hettich.Povrchovú úpravu robíme olejom OBJEKTÖL spĺňa normu EN71-3 a DIN53169 a je teda vhodný na povrchovú úpravu bytového nábytku, ale aj detského nábytku a hračiek. Rošty sú prelepované na dlžku a šírku aby bola zvýšená pevnosť. Od spodu je osadené gumové tesnenie čo zvyšuje komfort.

Či už sa rozhodnete pre manžeskú posteĺ alebo jednolôžko veríme že budete spokojný.

 

Zabezpečujeme dopravu v okresoch : Liptovský Mikuláš , Ružomberok , Dolný Kubín ,

 

Ak sa chcete stať naším predajcom  alebo spolupracovať formou výdajného miesta tak nás neváhajte kontaktovať.